Praca w SOGO

Aktualne oferty pracy - obecnie poszukujemy osób na poniższe stanowiska

Specjalista ds. Social Mediów
pokaż

Chciałbyś pracować w dynamicznym młodym zespole z możliwością rozwoju i realizować swoje pasje związane z branżą e-commerce? Chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy i wdrażać własne pomysły? Obserwować jak od podstaw rozwijają się projekty przez prowadzone przez Ciebie?

W SOGO zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem sprzedaży produktów na 10 rynkach Europejskich. Obsługujemy takie portale jak: AMAZON EBAY, OTTO, RAKUTEN, CDISCOUNT i wiele innych…

 

Dla naszych partnerów przygotowujemy oferty od podstaw łącznie z zdjęciami, grafikami i opisami. Ponadto mamy własną produkcję artykułów dla zwierząt domowych oraz dla matek i dzieci. Nasza marka BedDog jest znana i ceniona w Europie. Jesteśmy wiodącym sprzedawcą na Amazonie w kategorii legowiska dla psów.

 

Poszukujemy osoby, która pomoże nam zaistnieć również w Social Mediach, w Googlach, zbuduje marketplace na Facebooku. Nasza strona www.beddog.pl potrzebuje odświeżenia, profile na Ig i Fb kuleją od dawna – całą uwagę skupiamy na sprzedaży ww. marketplacach.

 

Potrzebujemy osoby, która POSIADA DOŚWIADCZENIE, osobę biegłą w social-mediach i kampaniach Google, znającą się na efektywnej reklamie. Osobę, która tym żyje, i z którą chętnie podzielimy się wspólnymi osiągnięciami.

 

Z uwagi, iż firma SOGO to oddział zagranicznego przedsiębiorcy (spokojnie, wszyscy posługujemy się językiem polskim), poszukujemy osoby ze znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziane inne języki(firma jest z Niemiec).

 

Dla nas, z uwagi na specyfikę firmy, najlepszą formą byłaby współpraca stacjonarna. Abyś lepiej poznał specyfikę naszej pracy i branży ogólnie. Nie wyobrażamy sobie tego działu bez ścisłej współpracy z resztą zespołu. Wszystkie problemy rozwiązujemy wspólnie, na bieżąco. Co dwie głowy to nie jedna 😉

 

Dlatego praca totalnie zdalna będzie trudna, a może nawet nierealna.

 

Jeżeli czujesz, że idealnie pasujesz do ww opisu, aplikuj!

 

Czekamy na Ciebie!